כתבות על המחיצות והמשרביות של דקובריק

כתבו עלינו

רעיונות לעיצוב הבית, משרבייה, משרביה, מחיצה, קירות מעוצבים, 

BVD

עידן המתכת: המוצרים הנפלאים של דקובריק

pnim

נעים להכיר- דקובריק

pnim

כתבה במגזין האינטרנטי pnim על המשרביות של דקובריק

דה מרקר

כתבה מאת תמי בן שחר, כתבת העיצוב של מגזין דה מרקר, הארץ. "המחיצה שהופיעה כבר בימי בית המקדש, עדיין משמשת אותנו במאה ה–21. ככל שהחללים הפתוחים צוברים פופולריות, היא זו שמאפשרת שמירה על אינטימיות מדודה - ובלי קירות". לכתבה המלאה:

סיפורה של מחיצה- בנין ודיור

המשרביות הן הדבר הבא בעולם העיצוב. הן יפות, מרשימות ומאפשרות פתרונות עיצוב לחללים שונים. הכירו את דקובריק שהופכים כל מחיצה למעוצבת ובעלת עוצמה

בואו להתאהב במשרבייה

נא להכיר: משרבייה, הטרנד שמשתלט על עיצוב הבית סביר להניח ששמעתם, קראתם או ראיתם תמונות של משרביות בתקופה האחרונה, אבל לא בטוח שידעתם מהו האלמנט הזה ומה עומד מאחוריו. ובכן, אנחנו כאן בשביל לספר לכם

נישה

דקובריק דגם רקפת. הפקה וסטיילינג: רעות פרידמן ברוכי ומורן ממן כהנוביץ צילום: אנטולי מיכאלו

בנין ודיור- הכירו את דקובריק.

הכירו את סטודיו דקובריק. כתבה מאת לימור קלר, בנין ודיור. גם קיר לא יפריד ביניהם: כשלוקחים אידיאליזם, אהבה ועיצוב ומערבבים יחד, אי אפשר שלא להתאהב. הכירו את זוג מעצבי המוצר הישראלים שלקחו את המשרבייה צעד אחד קדימה מאת: לימור קלר

GoStyle

"פעם בכמה זמן יוצא לנו לפגוש במוצר פשוט מושלם. כזה הוא הדקובריק, שיצרו מעצבי המוצר יהודה ועדי סוליקרו מהגליל. מדובר בלבנה דקורטיבית לקירות גבס בהשראת המשרבייה הערבית, שכל אחד יכול להרכיב בעצמו, ללא ידע מוקדם או כישוריי בנייה מיוחדים. הדקובריק לא רק קלה להרכבה, אלא גם ניתנת לפירוק והעברה, ולכן אפשר לעשות בה שימוש אפילו בדירות שכורות. ואם כל זה לא מספיק מפתה, הרי שהייצור נעשה בשיתוף עם כישורית, מפעל לאנשים עם צרכים מיוחדים, כך שהקיר החדש שייפה את הבית שלכם יהיה גם תרומה לחברה."

את

מעצבת הפנים מרב שדה בכתבה מאת עדי יניב על בית שעיצבה עבור זוג הייטקיסטים בהשראת סגנון סקנדינבי ופילוסופיית וואבי סאבי-ה וַואבִּי-סַאבִּי הוא יופיים של דברים לא מושלמים, ארעיים וחסרים. בעזרת דקובריק יצרה פינת עבודה החוצצת בינה לשאר הבית. את התמונות המקסימות צילמה סיון אסקיו.

xnet

כתבתה של שרון היבש על בית בעיצובה של ענבר מנגד. בחלק העליון של הקיר במטבח הותקנו דקובריק על שלושה חלונות קטנים שהיו שם במקור ומעל המזווה, ובלילה הם הופכים לגופי תאורה.

גלריה, הארץ

קשרי תאורה- כתבה במגזין "גלריה" הארץ, פזית אופנר-דינס https://www.haaretz.co.il/gallery/1.1087458

בנין ודיור

דירה קטנה ומשופצת במרכז תל אביב שעיצבה אריאנה שפירא מאת: מתן אברמוביץ

נענע 10

בית מעוצב בקיבוץ בעמק הירדן עיצבה: מרב זהר

נישה

"לבנה עם השראה דקובריק היא לבנה דקורטיבית לקירות גבס, שנוצרה בהשראת המשרבייה הערבית ומאפשרת חציצה אסטתית, מיוחדת ואוורירית בין החללים בבית או במשרד. אפשר להרכיבה לבד, באופן פשוט שאינו מצריך ידע מוקדם או כישוריי בנייה מיוחדים, ותוכלו לפרקה או להעבירה למיקום חדש באותה הקלות. הדקובריק מיוצרת מחומרים ממוחזרים וידידותיים לסביבה, בשיתוף עם מפעל כישורית המעסיק אנשים בעלי צרכים מיוחדים."

MY DREAM HOUSE

כתבה על דקובריק באתר לעיצוב בית החלומות

לאישה

מאת: אסי פרידמן "המשרבייה היא סבכה מסוגננת המשמשת באדריכלות האיסלמית כמחיצה שמטרתה להאפיל את בוהק האור החודר הביתה, לאפשר פרטיות, ולהבדיל בין הבית לחוץ בלי לחסום את מעברי האויר. בהשראת המשרבייה המוסלמית, המאופיינת בעיטורי ערבסקות ובצורות גיאומטריות הרמוניות, עדי ויהודה סוליקרו ממושב מעונה שבגליל מעצבים ומייצרים את "דקובריק". הדקובריק הגלילי הוא אריח עץ מעוצב המשמש כמחיצה דקורטיבית בין החללים בבית או במשרד"

בנין ודיור

שינוי קטן, הבדל גדול: 7 פתרונות בעיצוב הבית שלא חשבתם עליהם גם מחיצה ניידת של דקובריק שם מאת: לימור קלר

בית ונוי

"דקובריק- לבנה דקורטיבית לקירות גבס שפיתחו המעצבים התעשייתיים עדי ויהודה סוליקרו בהשראת המשרבייה הערבית, מציעה פתרון קל ונוח לחציצה בין חללים ו/או למעברי חום ואויר. הלבנה, המוצעת במגוון דוגמאות דקורטיביות, מיוצרת מחומרים ידידותיים לסביבה..."